ADVOSERVICE

Юристи застрягли в минулому столітті. Тоді коли навіть комунальні послуги можна оплачувати в інтернеті, звернення до адвоката все ще відбувається старими методами. Потрібно домовлятися про зустрічі та їхати в офіс. Заздалегідь невідома навіть точна вартість послуг, адже на будь-яке запитання голос у слухавці відповідає: «Приїжджайте, подивимося».

ми змінили уявлення про безоплатну правову допомогу

Так було, поки ми не створили ADVOSERVICE. Тепер отримати кваліфіковану юридичну допомогу можна не відриваючись від комп'ютера або смартфона. Не складніше, ніж зробити покупку в інтернет-магазині. Навіть якщо мова іде про супровід підприємницької діяльності. Наша команда – це більше 40 професіоналів з досвідом роботи понад 10 років. Та це не єдина причина, чому вам слід звернутися саме до ADVOSERVICE:

konsultacii
Не лише консультації
Проекти листів, позовних заяв, запитів, апеляційних та касаційних скарг – все, що може знадобитися для вирішення питання, складаємо компетентно і в строк.
jurist
Зручніше, ніж їхати до звичайного юриста
Ми надаємо ті ж самі послуги, лише швидше, в будь-який зручний для Вас час, не в офісі, а за телефоном та онлайн. Так само, як в інтернет-банкінгу. Інтернет-адвокатура не менше надійна.
money
Без непередбачених витрат
На сайті чітко вказані послуги, включені в кожен із 4 пакетів фіксованої вартості. Обирайте необхідний або самі визначайте потрібний обсяг послуг – і щоб не трапилося, доплачувати не доведеться. Максимум прозорості.
help
З вами до кінцевого результату
Багато проблем не вирішити за день. Тому всі пакети послуг діють місяць. Платіть раз – і можете бути впевнені: впродовж усього строку особистий адвокат у вашому розпорядженні. Якщо необхідно, супроводжуємо до фінального результату справи.
price
Ціни нижчі за середні
Онлайн-сервісу не потрібен шикарний офіс в центрі міста. Адже довіру викликає не зовнішня обстановка, а професіоналізм і оперативність. Тому, наприклад, 2 усних консультації та 1 дзвінок від вашого імені обійдуться Вам усього в 150 гривень.
zakaz
Оформити і оплатити замовлення - просто
Можете навіть не заходити на сайт. Запишіть email або номер гарячої лінії – і юридична допомога поспіє вчасно, де б ви не були. Оплата здійснюється банківською картою.
Забудьте, що юридичні послуги – це довго, дорого і незручно. Звертайтеся до нас – і вже за 15 хвилин отримайте швидку допомогу професійного адвоката.
telegram